Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kniha návštěv

20. 10. 2008

             Těšíme se na vaše vzkazy!!!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jaro

(Jana, 8. 3. 2011 19:26)

Ahojte všichno,
tak koukám, že jaro už dorazilo i k Vám :-)
Z Harryho je už hotový chlap .
Pozdravy z King Black

Pozdrav z Blatné u Strakonic

(Copper-Kubíček, 17. 10. 2010 14:44)

Ahojky Harry. Dívali jsme se s paničkou na Tvoje stránky, které se nám velice líbí. Na fotkách Ti to sluší, jsi FEŠÁK. Měj se co nejlépe a pozdravuj páníky.

www.smart-web.cz/pincove

(Janča a pinčové, 1. 9. 2010 11:40)

nevěděla jsem, jestly si koment u mě na webu přečtete, tak ho vkládám i sem taky si na vás vzpomínám ... Jak jsme Harrymu pomáhali zvednout uši Děkuji, za ten opravdu krásný a upřímný komentář. Jsem ráda že se Vám proměna Blackýše líbí, hlavně ta psychická a je mu fuk, že na výstavy nepojedem Na těch mi nezáleží, nejsem ten typ co by takový "kontakt" s kupou lidí na výstavách a agility vyhledávala. Nechcete se někdy, při lepším počasí setkat?

Ahoj

(jana, 29. 8. 2010 21:50)

Ahoj Harryku,
tak řekni paničce, že ta modrá ti jde naprosto dokonale k pleti :-)

Babička s rodinou

gratulace

(Ferpo, 14. 4. 2010 9:21)

ahoj bráško, tak jsem se od mamči doslechl o tvém úspěchu, moc gratuluju, jaké to bylo? Já to mám před sebou - 1. května a panička je z toho už celá nervózní...chtějí mě uchovnit, tak třeba budeš strejda :)

Gratulace

(Mamča Eschley, 13. 4. 2010 10:19)

Ahoj synku,
tak ti musím za mne a celou moji lidskou smečku pogratulovat k tvému prvnímu výstavnímu úspěchu. Jsí první z mých dětiček, který se odhodlat vstoupit do výstavního kruhu a hned na poprvé s úspěchem.
Držíme ti palce, aby se ti vedlo i nadále a dotáhl jsi to až na uchovnění, aby jsi to nevzdal po zrušení klubové výstavy a bonitace v Ostravě.

Mnoho dalších úspěchů
mamča Eschley a všichni z Lelekovic

Gratulace !!!

(Hanka a Yacoub, 12. 4. 2010 13:46)

Ahoj Harry.

Gratulujeme ti k tvému prvnímu úspěchu na výstavě!!! Jsi šikovný a krásný kluk. Jsme na tebe hrdí.

Od paní Foltýnové víme, že jsi získal výborný 1 a CAC, ale prý si není jistá, jestli jsi nezískal i vítěze plemene (BOBA) a titul národní vítěz. Jestli ano, dej nám vědět, prosím....Díky moc.

Také bychom chtěli poděkovat i tvým hodným páníčkům, že se nebáli a odvážili se vkročit do výstavního kruhu. Dobře víme, že napoprvé to vůbec není jednoduché a jsme rádi, že jste to tak výborně zvládli.

Doufám, že se brzy potkáme na dalších výstavách...My začneme teď vystavovat naší mladou pinčí slečnu Madison....

Pac a měj se krásně.

Táta Yacoub s paničkou

Tak co jaro?

(Ferpo - Hakim, 2. 4. 2010 12:54)

Ahoj bráško, páníci po mě chtěli, abych se zeptal, jak jsi na tom a jak prožíváš jaro? Na mě si pro mě z nějakého nejasného důvodu stěžují - no co prostě se mi nechce domů tak brzo jako jim, když venku všechno krásně voní a dá se najít takových zajímavostí a co teprve holky...tak si prostě občas vyrazím a když volají "ke mě" tak dělám jako že neslyším. Tento týden jsem ulovil svou první jarní myš, ale nedovolili mi si ji nechat :(

Ahojky

(MamčaEschley, 2. 2. 2010 18:00)

Ahojky Harryčku, jakpak se připravuješ na výstavní kariéru. Pojedeš do Ostravy na klubovou výstavu? Pokud mi to vyjde, tak bych se na tebe přijela podívat. Fotek svých nových sourozenců se určitě dočkáš, ale to až budou. Tak ahoj Tvoje maminka

vystava

(Ferpo - Hakim, 6. 11. 2009 10:29)

Ahoj brásko, nechystas se nahodou na prazskou vystavu tento vikend? Ja jdu omrknout zda, jsem hezky jako ostatni a na jare pokud to vyjde, by mě prý chtěli uchovnit...

poděkování

(Jana, 24. 9. 2009 19:03)

Ahoj Harry a jeho rodinko,
moc pěkné spaní o srazu a jsem moc ráda, že jsem se s Vámi mohla poznat.
Doufám, že se potkáme na nějaké výstavě.
Jana

:-)))

(Jana+King Black, 6. 9. 2009 20:29)

Ahoj Harry,
moc děkuji za vzkaz:-)))
Jsi šikovnýž mlapdý pejsek, a taky doufám, že se potkáme brzy na výstavě.
Jana
PS: jen bych chtěla paničku poprosit, protože vím , že fotila, zda by mi neposlala fotečky.( mám totiž v plánu opravdu velkou fotogalerii)

Ahoj Harry

(Hetty, 18. 6. 2009 17:54)

Také já se připojuji a přeji Ti všechno nejlepší k prvním narozeninám !
Tvoje sestřička Hetty s celou svojí smečkou .

Všechno nej

(Ferpo, 18. 6. 2009 7:24)

Ahoj bráško,
to to ale letí co? Přeju všechno nejlepší k narozenínám! Pořádně to oslav.

Přání k prvním narozeninám

(Eschley a její lidská smečka, 18. 6. 2009 7:22)

Ahoj Harryčku,
dneska máš svůj slavný den, slavíš své první narozeniny. Chtěla bych se připojit včetně celé mé lidské smečky do řad gratulantů a popřát ti všechno nejlepší do dalších let tvého psího života.
Jakpak se mému synáškovi daří. Doufám, že už moc nezlobíš své páníčky. Jsi už velkej pejsek, tak vem rozum do hrsti a chovej se podle toho, ať si tvé okolí nemyslí, že jsi zlobiví a neposlušný psík. Co mám zprávu od brášky Hakimka, tak pán na cvičáku řekl, že je vyčuranej jak díra do sněhu. Je to bohužel součást naší povahy, že se snažíme vykroutit z toho, abychom poslechly. Zato bezmezně milujeme svého páníčka a jeho okolí.
Ještě jednou za všechny posílám pohlazení a pusinku k tvým prvním narozeninám
mamča Eschley

Pozdrav od brašule

(Ferpo, 7. 4. 2009 12:54)

Ahoj Harry, jak tak čtu, tak vyvádíš stejně jako já :). Taky utíkam, ale tyto dny jsme slavili úspěch - páníčci vyrazili na kolečkové brusle, vzali mě s sebou a najednou byli hrozně rychlí, musel jsem se jich držet, aby se mi neztratili a páníčka byla moc nadšená a hrozně mě chválila - asi ji občas tu radost udělám a přijdu, když zavolá :). Taky chodím na cvičák, už jsem tam byl asi po šesté a včera tradááá, mohli jsme odložit stopovačku při výcviku přivolání, byl jsem na volno a přišel jsem :). Nejvíc mě tam baví překážky, asi začneme chodit na agility, protože se v tom přímo vyžívám. Co mi nejde je chůze u nohy, nevím, proč se loudat s paničkou, když můžu očuchávat ostatní pejsky, nebo aspon trávník. Taky jsem si našel "přítelkyni" - jmenuje se Arcy a chodíme spolu na cvičák a taky se venčit - je to maďarská ohařka, zatím je stejně velká jako já, až mě přeroste, tak se asi neudržím :) pro velké pejsky mám slabost. Jinak páníčka říká, že jsme naprosto stejní - utíkavý, mazlivý a přitom hlídací obranáři - no jo, stejná krev se nezapře. O mě teda ještě navrh říká, že jsem srabík, od cizích se nenechám pohladit a držím se od nich tak metr, dva zpátky - co ty? Měj se krásně a občas páníčkům udělej tu radost a přijď když zavolají ;)

Ahoj Harry

(Yacoub, 22. 2. 2009 14:27)

Zdravím tě Harry i tvoje páníčky. Viděl jsem tvoje nové fotky i toho úžasnýho plyšáka, co jsi dostal. Rveš se s ním jako opravdový pinč. Doufám, že už jsi mu dal, co proto. Moje panička byla nadšená, když tě viděla na fotkách, jak běháš ve sněhu a kouká ti jen hlava.Pak jsem musel poslouchat půlhodiny něco v tom smyslu "ten Harry je sladký, ten Harry je rozkošný", zkrátka znáš to, lidé jsou občas podivná stvoření. U nás tolik sněhu nemáme a to je dobře, já sníh zrovna moc nemusím a už se těším na jaro, až bude všechno kvést a my začneme zase chodit s paničkou na dlouhé procházky. Co ty, také se těšíš na jaro?
Měj se krásně synku....Yacoub

Ahoj bráško

(Hetty, 22. 12. 2008 21:18)

Vidím, že rosteš jako z vody, ale já taky. Taky jsem ti záviděla ten stromeček, ale zítra už ho budu mít taky a hned se do něj zakousnu. Přeji ti taky moc pěkné vánoce a samozřejmě i tvým páníčkům.
tvoje sestřička Hetty se svou rodinou.

Přání k Vánocům

(Yacoub, 22. 12. 2008 1:23)

Harry,přejeme ti a páníčkům kouzelné Vánoce plné lásky, radosti a nádherných chvil u Vánočního stromečku a štastný Nový Rok 2009. Táta Yacoub, teta Ambra a panička Hanka.

Veselé Vánoce

(Ferpo-Hakim, 21. 12. 2008 14:29)

Ahoj bráško, chtěl bych Tobě a Tvým páníčkům se svou smečkou popřát krásné Vánoce a v Novém roce 2009 jen samé štěstí, radosti a psí lásky - no a samozřejmě tolerance k těm našim lumpárnám. Ferpo-Hakim, Veronika a Filip